Witamy w orientalnej Restauracji Izmir Kebab

Specjalnością restauracji są grillowane kebaby na cienkim albo grubym cieście – pita (lawasz kebab). Można je urozmaicić dodatkową porcją mięsa i frytkami. W menu znajduje się również tradycyjny turecki przysmak z baraniny z podwójnym mięsem i zapiekanym serem – King Kebab. Mamy oczywiście duży wybór sałatek i surówek oraz cieszących się sporym zainteresowaniem dań wegetariańskich.

Zapraszamy też na lasagne, gulasz z baraniny, kurczaka na ostro czy słodki orientalny deser baklawa i wiele innych dań tureckich. Dla bardziej wybrednych smakoszy serwujemy potrawę falafel na kilka sposobów, np. z pastą hommous i sosem sezamowym (tahina). W restauracji chętnie ugościmy także miłośników pizzy, dla których przygotowaliśmy bardzo smakowitą ofertę.

Wysoka pozycja restauracji Izmir Kebab notowana jest na wielu portalach gastronomicznych oraz w specjalistycznej prasie kulinarnej.

 

Nasze lokale mieszczą się w Poznaniu przy ul. Ratajczaka 3a (naprzeciwko Starego Browaru) oraz przy ul. Piątkowskiej 149. W czasie wakacji otwieramy sezonową restaurację w Międzyzdrojach na ul. Bohaterów Warszawy (przy molo).

 

Godziny otwarcia oraz numery telefonów:

512 220 898 – ul. Ratajczaka 3a

od niedzieli do czwartku 12.00–24.00
w piątek i sobotę 12.00-6.00

 

518 369 137 – ul. Piątkowska 149

cały tydzień 12.00–24.00
 

BEZPŁATNA DOSTAWA W WYBRANEJ STREFIE.
MINIMALNY KOSZT ZAMÓWIENIA WYNOSI 30ZŁ.
KOSZT DOSTAWY USTALANY JEST INDYWIDUALNIE PRZY ZAMÓWIENIU.Zamówienia można także składać online na portalach internetowych: www.pyszne.pl i www.pizzaportal.pl